اقامتگاه های مورد تایید وزارت بهداشت را چگونه پیدا کنیم؟

[ad_1]

اما اگر قصد سفر در این دوران را داشته باشیم چه باید بکنیم؟

اقامتگاه های مورد تایید وزارت بهداشت را چگونه پیدا کنیم؟

پیش از سفر نسبت به سلامتی کامل خود و همسفرانتان اطمینان حاصل کنید و اگر علائمی از وجود سرماخوردگی مشاهده کردید از سفر در این زمان جدا پرهیز کنید. وسایل ضدعفونی و پیشگیری از انتقال بیماری به تعداد کافی همراه خود در طول سفر داشته باشید.

 

نسبت به صرف وعده های غذایی خود در طول سفر نهایت دقت را داشته باشید و تا حد امکان از رستوران ها و غذاهای آماده استفاده نکنید. از حضور در مکان های شلوغ و پرجمعیت نظیر بازارها در هر شهر خودداری کنید.

 

بهتر است تا زمان اعلام وضعیت سفید در تمام شهرها پیش از سفر خود وضعیت آمار مبتلایان به ویروس را در شهر مورد نظر بررسی کنید و پس از آن در مورد سفر و نحوه اسکان خود تصمیم بگیرید.

 

در انتخاب محل اقامت خود نیز دقت کنید چرا که بر اساس پروتکل های بهداشتی محل اقامت مسافران، صاحبین اقامتگاه های هتلی و اقامتگاه های غیر هتلی باید در سامانه دریافت مجوز فعالیت در زمان شیوع ویروس ها ثبت نام و کد تایید دریافت کرده باشند و همینطور طبق دستورات، نکات بهداشتی را رعایت و در محل اقامتگاه وسایل و لوازم ضد عفونی را فراهم کرده باشند.

 

سایت اجاره اقامتگاه رنتی جا

اگر قصد دارید در سفر خود در اقامتگاه غیر هتلی مورد تایید وزارت بهداشت اقامت داشته باشید میتوانید از سایت اجاره ویلا رنتی جا بازدید کنید چراکه در این سایت واحدهای اقامتی برای فعالیت خود و میزبانی شایسته از مسافران ملزم به دریافت مجوز از وزرات بهداشت هستند و تمامی اقامتگاه های اجاره ای سایت رنتی جا به همراه کد تایید فعالیت و رعایت تمامی پرتکل های بهداشتی در مواقع شیوع و وجود ویروس از جمله ویروس کرونا آماده پذیرایی از گردشگران در تمام شهرها هستند.

در پایان با آرزوی سلامتی تمام گردشگران و میزبانان امیدواریم سفری خوش و به یادماندنی را در کنار رنتی جا تجربه کنید…..

منبع: https://rentija.com/

[ad_2]

Source link

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.