استفاده از پالس اکسیمتر به صورت روزانه

[ad_1]

یک oximeter یک دستگاه شگفت انگیزی که باید مورد استفاده قرار گیرد به عنوان بخشی از زندگی روزمره خود را. فعال یا نه هر کس باید با استفاده از پالس اکسیمتر به خود راهنمای استفاده از اکسیژن در طول تمام فعالیت های خود را به صورت روزانه. رانندگی, نشسته, زیبا, در حالی که بر روی تردمیل و یا حتی در طول یک پرواز یک oximeter یک ضرورت برای صرف نظر از سن خود. Oximeter پالس, همچنین شناخته شده به عنوان یک گاو پالس اندازه گیری سطح اشباع اکسیژن خون و تعداد ضربان قلب یک فرد است. به عنوان کلی جمعیت در ایالات متحده است که در سنین نیاز به بیشتر و بیشتر به دستگاه های پزشکی برای نظارت بر علائم حیاتی در خانه در حال افزایش است.

استفاده از یک oximeter از محدوده های پزشکی حرفه ای به حمل و نقل هوایی خلبانان. فقط به عنوان نظارت بر فشار خون تبدیل شد به یک ابزار استاندارد در خانه در سال 1990 یک oximeter در همان مسیر است. بیشتر و بیشتر مردم در حال یادگیری در مورد oximeters آنها شروع به تبدیل شدن به یک جزء اصلی.

Oximeter آسان برای استفاده و عمل در سه گانه یک باتری. خود را به سطح اشباع اکسیژن را می توان در همه زمان ها; در صفحه اصلی در حالی که رفتن برای پیاده روی و حتی در محل کار. حفظ یک سطح اشباع اکسیژن بین 90% و 98% ضروری است. ما می توانیم اندازه گیری خود ما اکسیژن خون و ضربان نبض به سادگی خرید قابل حمل oximeter.

PC-60C2 از صترلزرس Plus توسط FDA تایید شده و بسیار سبک وزن و حمل آسان. پالس گاو را می توان در اطراف گردن خود را همراه با راحتي که عرضه شده است. Oximeter بسیار مقرون به صرفه و بسیار آسان برای استفاده.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *