اجتناب از بیماری ارتفاع

[ad_1]

این وضعیت خاص پزشکی است که همچنین به عنوان “بیماری حاد کوهستان” و نیز مراجعه کننده به عنوان “Hypobaropathy”. آن را شامل یک فیزیولوژیکی تاثیر بر یک فرد است که آشنا با ارتفاع بالا سطح. در ارتفاعات بالاتر از سطح اکسیژن در واقع یک سیستم کم فشار در ارتباط با آن است. علاوه بر این واقعی اکسیژن در دسترس برای کسانی که در مناطق خاصی است که کمتر از آنها در معرض در ارتفاعات پایین تر.

در سراسر این راهنما به شما خواهد شد به معرفی علائم و نشانه های بیماری ارتفاع و نحوه مقابله با آن را در هنگام بازدید از این نظر معنوی غنی منطقه تبت. اگر شما یک مسافر و در حال برنامه ریزی برای بازدید از تبت و یا منطقه خاص به هیمالیا, آن مهم است به درک که این منطقه بالاترین منطقه از کل جهان است. کاملا محتمل است که شما تجربه برخی از درجه ای از بیماری های مرتبط با این واقعیت است. در حالی که علت دقیق این بیماری ناشناخته است اعتقاد بر این است علائم آمده به عنوان یک نتیجه از کاهش فشار و سطح اکسیژن در بيشتر نقاط جهان است.

در زیر به تشریح برخی از علائم که ممکن است با تجربه هنگامی که بیماری ارتفاع را تجربه کرده است در حالی که بازدید از تبت:

  • عجیب و غریب, در حال خواب (نه کاملا خواب; نه کاملا بیدار)
  • خفیف تا شدید سردرد
  • احساس خستگی و ممکن است ضعف
  • تنگی نفس
  • سریع پالس
  • احساس سوزن سوزن شدن در سراسر بدن
  • قطع تنفس و الگوهای

اگر شما کشف کنند که شما در حال تجربه این علائم وجود دارد چند چیز است که شما می توانید برای مقابله با آن است. اول بقیه است و هیدرات. اکثر علائم ناپدید می شوند پس از یک یا دو روز منطقه. با بیماری ارتفاع آن می تواند اعتصاب کردن یک فرد مناسب و در عین حال تاثیر نمی گذارد کسی است که نه در همه جا. به طور طبیعی, تناسب اندام لازم است اگر شما قصد دارید برای انجام بسیاری از نوردی.

اصلی قاعده کلی است “بالا رفتن, خواب کم”. اگر شما پیدا کردن شما واقعا درد و رنج رفتن به پایین تر از ارتفاع خود را کاهش علائم است. اگر شما شرایط مانند کسانی هستند که جزئی در طبیعت مانند فشار خون بالا و شما باید با دکتر خود تماس بگیرید قبل از سفر برای دستورالعمل.ارتفاع بالا سطوح بالاتر مقدار تابش از خورشید است. مردم تبت هوشمندانه مهار این انرژی توسط تأمل و تمرکز گرما به جوش آب خود را به عنوان شما می توانید در تصویر. بنابراین مطمئن برای محافظت از خودتان را از خورشید با پوشیدن لباس های محافظ و کرم ضد آفتاب.

با در نظر گرفتن این مراحل شما می توانید به حداقل رساندن اثر دچار بیماری ارتفاع در تبت.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *