ابزار جراحی عقیم سازی – چرا مهم است ؟

[ad_1]

یک جراح و بدون یک ابزار غیر ممکن است به طور موثر انجام یک عمل جراحی. فولاد ابزار ابزار طراحی شده برای کمک به جراحان با موفقیت انجام عمل جراحی است. عمل جراحی بسیار مهم است عمل روش پزشکی است که شامل باز کردن بدن به منظور تغییر و یا حذف بافت های بدن. این تجهیزات در حال استفاده توسط پزشکان طی عمل جراحی آمده در انواع مختلف انواع. آنها معمولا طبقه بندی شده با توجه به هدف خود را. گذشته از آن این ابزار جراحی را می توان طبقه بندی شده نیز با توجه به مواد مورد استفاده برای ساخت و ساز خود را.

چاقوی کوچک جراحی در نظر گرفته شده برای ساخت برش های retractors استفاده می شود به نگه داشتن برش باز پنس به معنای چیدن و یا نگه داشتن بافت و قیچی طراحی شده برای برش بافت های بدن هستند و فقط برخی از محبوب ترین ابزار جراحی برای عمل جراحی است. این ابزار پزشکی معمولا ساخته شده از سخت و دستکاری جراحی. و با توجه به ترکیب آنها به عنوان طبقه بندی شده قابل استفاده مجدد فولاد ابزار. گذشته از استفاده مجدد تجهیزات برای عمل جراحی نیز وجود دارد که آرایه وسیعی از فولاد ابزار است که به معنای دفع پس از استفاده. یکبار مصرف فولاد ابزار در حال حاضر سترون لحظه ای آنها خریداری شده در منزل و بیمارستان تجهیزات پزشکی فروشگاه. یکبار مصرف ابزار برای عمل جراحی معمولا ساخته شده از لاستیک و مواد پلاستیکی. محافظ فولاد, دستکش, دوقلو استخوان بینی کاتتر بینی سوند اکسیژن, اکسیژن, ماسک, suction catheter و نای's تونی لوله ها فقط نمونه هایی از ابزار پزشکی و جراحی یکبار مصرف.

وقتی که می آید به مراقبت مناسب و نگهداری قابل استفاده مجدد فولاد ابزار لازم است به استریل و ضد عفونی کردن آنها را قبل و بعد از استفاده از. استریلیزاسیون و ضد عفونی جراحی سخت فولاد ابزار مانند چاقوی کوچک جراحی پنس retractors و قیچی بسیار مهم است از این ابزار پزشکی مورد استفاده قرار خواهد گرفت عامل حیاتی ارگان های بدن. بیمارستان تجهیزات پزشکی هستند که به درستی استریل و ضد عفونی جلوگیری از غیر فعال سازی از مواد ضد عفونی کننده در نتیجه بیماران نمی خواهد در معرض خطر عفونت. علاوه بر نگهداری و مراقبت مناسب از ابزارهای قابل استفاده مجدد برای عمل جراحی نیز کمک به گسترش خدمات خود عمر پس از آن کاهش هزینه های اضافی برای تعمیرات و تعویض. و با توجه به یکبار مصرف ابزار برای عمل جراحی وجود دارد یک چیز است برای حفظ در ذهن در هنگام پرتاب آنها را. مطمئن شوید که این غیر قابل استفاده مجدد فولاد ابزار به درستی دفع دلیل عدم انجام این کار تنها اجازه خواهد داد که میکروارگانیسم ها به گسترش است.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *