آینده تله رباتیک مراقبت های بهداشتی است که در اینجا – 2005 پیش بینی

[ad_1]

روز دیگر من در صحبت کردن به یک نگر که متخصص در تله رباتیک پزشکی است. شاید شما می دانید کمی در مورد این و یا خواندن برخی از مقالات در این عرصه. آنها را تبدیل به محبوب قطعات در اخبار علمی, بهداشت و درمان, اخبار و یا در رسانه های آنلاین. ما همه شنیده ایم در مورد روبات ها که انجام عمل جراحی توسط کنترل از راه دور با دکتر است که در نیمه راه در سراسر جهان در حال اجرا کنترل شبیه به یک هواپیمای بدون سرنشین اپراتور در ایالات متحده آمریکا با پرواز یک پهپاد در سراسر افغانستان است. در یک مورد شما در حال صرفه جویی در مردم و در سوی دیگر به خوبی شما نیست.

این شگفت انگیز است که چقدر این فن آوری ها آمده اند و چگونه سریع آنها در حال حرکت در حال حاضر. شخصا, من تحت تاثیر قرار با داوینچی tele-جراحی رباتیک فن آوری. اگر شما تا به حال به تماشای فیلم ها از این ماشین آلات کار کاملا خیره کننده میزان صحت و دقت آنها می تواند رسیدن به. چه میزان موفقیت? خوب چون فقط بهترین پزشکان در حال حاضر مجاز به استفاده از آنها میزان موفقیت نسبتا بالا است. و اگر وجود دارد یک اشتباه است که آن هم با توجه به اپراتور یا کسانی که تا به حال راه اندازی بیمار در جدول قبل از آغاز این روش است.

عوارض می تواند رخ دهد به عنوان آنها را با هر نوع عمل جراحی, بعد از همه این بیماران وجود دارد به دلیل وجود یک مشکل فیزیکی با بدن خود, با این حال پس از موفقیت نرخ مناسب و معقول و ماشین آلات و فن آوری در حال بهتر شدن همراه با پروتکل های مورد استفاده توسط متخصصان مراقبت های بهداشتی آن را آشکار ما ادامه خواهد داد برای دیدن بیشتر و بیشتر از این در آینده است.

در نهایت پس از به اندازه کافی روش و عمل جراحی این ماشین هوش مصنوعی و یادگیری از اشتباهات و موفقیت های هر یک عملیات پس از آن. این به این معنی آنها را باهوش تر مهارت و میزان موفقیت صعود خواهد کرد به طور چشمگیری. به عبارت دیگر یک روز شما ممکن است رفتن به بیمارستان و یک ربات آیا عمل جراحی با کمال. شاید پس از شما انجام می شود شما بالا خواهد رفت و بوسید ربات. البته تکنسین خواهد شد و تمیز کردن خود را قد بلند, قد و پاکسازی بازوی روباتیک پس از آن.

به اندازه کافی جالب توجه وجود دارد بیشتر به این داستان تله رباتیک پزشکی از شما ممکن است در نظر گرفته اند. در واقع ما فکر می کنم تانک قرار داده است بسیاری از فکر به آینده و یا “مراقبت در خانه” با تله رباتیک یاران با اپراتورهای شاید در هند و چگونه است که راه حل ممکن است کمک کند با چالش های بزرگ ما جمعیتی تغییر و توزیع سن نه فقط در اینجا بلکه در سراسر جهان 1, ژاپن, اتحادیه اروپا, آمریکا و غیره.

این یک فرصت بزرگ در زیست فناوری و من خوشحالم که ایالات متحده آمریکا است که در لبه پیشرو یا به جای خونریزی لبه این آینده آن را به عنوان اتفاق می افتد در حال حاضر. لطفا در نظر گرفتن همه این و فکر می کنم در آن در سال 2015.

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.