آیا میتوانم سئو سایت را خودم انجام دهم؟

این اصطلاح اغلب اوقات در مقابل سئو کلاه سیاه استفاده میشود در واقع مانند فیلمهای وسترن که آدمهای خوب و بد با رنگ کلاه متفاوت رو به روی هم قرار میگیرند. در این مرحله تحقیق مناسب کلمات کلیدی میتواند به شما در یافتن فرصتهای بیشتر در قرار گرفتن در صدر نتایج گوگل و افزایش ترافیک ورودی به وب سایتتان کمک زیادی کند.

بررسی سئو وب سایت

نکته حائز اهمیت این مطلب است که سئو کلاه سئو در مقابل سئو کلاه سیاه قرار میگیرد و به معنای پیادهسازی تمامی قوانین و دستورالعملهای سئو است. برای پاسخ به این سوال ابتدا باید سوالات زیر را پاسخ دهید.

سئو سازی وب سایت

مراحل اصلی بهینه سازی سایت شامل مراحل زیر می باشد که هر کدام از این مراحل را باید خیلی اصولی و کامل رعایت کنید تا گوگل به سایت شما رتبه بدهد. ساخت بک لینک شامل آیتمها و تکنیکهای مختلفی است که میتوان به ساخت بک لینک در شبکههای اجتماعی یا استفاده از بک لینکهای رایگان و غیره اشاره کرد.

سئو صفحات سایت

بخشی از این کار شامل انجام تجزیه و تحلیل کامل وب سایت است که برای بهبود سرعت وب سایت، نمایه سازی، سازگاری با موبایل، خزیدن راحت تر ربات ها و معماری وب سایت ضروری است. فضای اینترنت و داشتن یک وب سایت قدرتمند این امکان را به شما میدهد تا دایره ارتباطی خود را وسیع تر کنید.

البته همانطور که احتمالا حدس زدید، این متخصص در ابتدای مسیر بهینه سازی سایت و کسب اولین تجربه بعد از دوره آموزش سئو، می تواند به شما در یادگیری سئو محتوا، تعیین استراتژی و … برای اینکه تشخیص دهید سایت شما از این فناوری استفاده میکند یا نه، به ابتدای آدرس URL آن توجه کنید.

سئو وب سایت

اما نکتهای که بسیار مهم است و اهمیت دارد استفاده از روندی اصولی و تخصص بالا در این زمینه است که سایت مشمول جریمه از سمت موتورهای جستجو نشود. و یا اینکه اطلاعات بالا در مورد سایت رقیب شما را به شما نشان میدهد.

نمودار پایین مربوط به سایت backlinko است که از تحقیق در مورد یک میلیون سایت به دست آمده است. کمترین کاری که از دست شما بر می آید این است که از طریق ثبت نام و استفاده از نسخه آزمایشی سایت خود را آنالیز و کمبود های آن را جبران کنید.

برای تولید محتوای سایت از چه کسی کمک بگیریم؟ چنین کاری به موتورهای جستجو کمک میکند تا سایت شما را به طور بهتری بخزند و ایندکس کنند. بنابراین سئو فنی یکی از اصلیترین فاکتورها در بهبود رتبهبندی سایت به صورت ارگانیک به حساب میآید که باید به آن دقت زیادی شود.

سرچ انجینها در نتایج جستجوی خود وبسایتهایی که ویژگیهای فنی خاصی دارند، را نسبت به سایر سایتها تریجیح میدهند. هر مقاله دارای یک عنوان یا تیتر است که برای موتور جستجوی گوگل نیز دارای اهمیت بالاست. داخل آدرسهای URL نیز میتوانید از کلمات کلیدی که توسط کاربران جستجو میشود استفاده کرد مزایای این کار این است که کاربری که عبارتی را جستجو میکند وقتی ببیند کلمات عبارت جستجو داخل URL وجود دارد با خود تصور میکند که بله این دقیقا همان چیزی است که من بدنبال آن میگردم و همچنین وقتی URL توسط کاربران به اشتراک گذاشته میشود و بدلیل اینکه کلمات کلیدی در آن بکار فته است هر کاربر دیگری که لینک را ببیند متوجه موضوع محتوا لینک شده میشود.

همچنین در ابتدا مسئولیت طراحی جعبهدنده نیز به اسنکما واگذار شده بود، اما پس از مدتی اسنکما این کار را به جنرال الکتریک واگذار کرد. کیفیت محتوا به این معناست که محتوای شما تا چه حد به اهداف خود میرسد؟

آیا کاربران از تمام آن محتوا یا بخش زیادی از آن استفاده میکنند؟ سئو کلاه سفید اصطلاحی است که برای توصیف تمام تکنیکهای اصولی بهینهسازی موتور جستجو مطابق با اصول اخلاقی و دستورالعملهای گوگل استفاده میشود در واقع اهداف در سئو کلاه سفید بلند مدت و به جای هر قسمتی به صفحه اول گوگل رسیدن بر روی رضایت کاربر و کیفیت محتوا تمرکر کنیم.

برای مثال تولید محتوای ارزشمند و باکیفیت که باعث میشود سایتها و وبلاگهای دیگر از مطالب شما استفاده کنند و به سایتتان به عنوان منبع لینک بدهند، جزو تکنیکهای کلاه سفید است و خرید بکلینکهای اسپم (لینکهایی که از سایتهای بیکیفیت خریداری شدهاند) جزو تکنیکهای سئوی کلاه سیاه.

در واقع seo کلاه سفید به تکنیکهایی میانبر مانند خرید بک لینک و یا لینک اسپم اتکا نمیکند. نکاتی درباره سئو مانند Structure Data، وضعیت ایندکس و معرفی صفحات و مطالب توسط موتورهای جست و جو ، نشان دادن آدرس هایی که دسترسی آنها توسط شما جهت بررسی ربات های گوگل مسدود شده اند و…

این ویژگی با تایید کاربر به اطلاعات او دسترسی پیدا میکند و به صورت خودکار فیلدهای فرم را پر مینماید. این عبارت به معنای پروتکل امن انتقال ابر متنها میباشد. در صورتی که آدرس شما با عبارت https آغاز میشود، شما از SSL استفاده میکنید.

شما به مدت یک ماه بر روی تمامی دوره های آکادمی seoedu ضمانت دریافت می کنید، در صورتی که از کیفیت و سطح دوره ناراضی بودید می توانید از طریق تیکت اعلام کرده و ما در ظرف 48 ساعت هزینه پرداختی را به حساب شما عودت می دهیم.

احتمالا این سوال برای شما ایجاد شده که چگونه کیفیت محتوای خود را بررسی کنم؟ حتی طرفداران جوملا بر این باورند که در برخی اوقات کار با جوملا می تواند پیچیده باشد. طراحی سایت به صورت رسپانسیو باعث میشود تا کاربر با هر دیوایس و دستگاهی که میخواهد از سایت شما استفاده کند.

منظور از سئو کلاه سفید مجموعه تکنیک هایی است که در محدوده قوانین گوگل روی سایت اعمال می شود و به صورت طبیعی رتبه سایت افزایش پیدا می کند. گوگل باید در ابتدا محتوای یک صفحه را درک کند تا آن را در نتایج جستجو نشان دهد.

صفحه موردنظر یک صفحه جدید است و هنوز توسط خزنده گوگل دیده نشده است. بسیاری از جنبههای فنی و تکنیکال وجود دارد که باید برای بسترسازی صحیح یک صفحه وب به درستی قبل از انجام هر کاری رعایت شود.

سئو فنی به بهینهسازی وبسایت و سرور اشاره میکند. وب سایت کلاه سئو مخاطبی که برای وبسایت شما مناسب باشد، کار آسانی نیست. بنابراین منطقی و مهم است که اطمینان حاصل کنید آیا وبسایت شما کاملا ریسپانسیو است و در بهترین فرمت برای کاربران موبایل، تبلت و دسکتاپ نمایش داده میشود یا خیر؟

شاید برخی از این ویژگیها بتوان استفاده از یک هاست مناسب و پرسرعت، تولید محتوا با کیفیت، ریسپانسیو بودن صفحات، سرعت صفحات سایت، استفاده از url کاربر پسند و یا در عوامل تاثیرگذار را نام برد.

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.