آیا شما واقعا به عنوان مناسب به عنوان شما فکر می کنم – اقدامات و آزمون برای پیدا کردن

[ad_1]

هنگامی که آخرین باری که شما در زمان تکمیل تناسب اندام آزمون ؟

با سن متوسط بسیاری از ما تا به حال حداقل یک تست آمادگی جسمانی به عنوان بخشی از یک بررسی پزشکی برای یک کار و یا بیمه زندگی. بسیاری از ما راه آسان را از قضاوت ما تناسب با سطح انرژی ما. ما سنج سطح انرژی ما توسط چه خسته و پر انرژی احساس می کنیم. ما همچنین می توانید یک ایده خوب از ما تناسب قلبی عروقی با بالا رفتن از چند تا پرواز از پله ها و یا رفتن برای یک اجرا. اما اندازه گیری تناسب اندام ما در مناطق دیگر است که گاهی اوقات به عنوان آسان نیست.

محدوديت حرکت مفاصل می تواند از صدمات قبلی و یا شروع از سن مربوط به تغییرات دژنراتیو. یا شاید آن را فقط به خاطر شما از دست داده اند, خود را, انعطاف پذیری, تناسب اندام.

کمبود انرژی ممکن است از خواب ضعیف و یا یک اختلال متابولیک است و هیچ ارتباطی به ما درست تناسب اندام. مگر اینکه شما را به انجام کامل آزمون تناسب اندام شما واقعا فقط نمی دانم. نمونه تست برنامه شامل:

 • قلبی تناسب اندام – آزمون مرحله
 • انعطاف پذیری تنه و لگن خم آزمون
 • چابکی – زیگزاگ آزمون
 • تعادل – تعادل ایستاده آزمون
 • قدرت قسمت بالای بدن – فشار و پرس سینه تست
 • کاهش قدرت بدن – دیوار چمباتمه زدن تست
 • قدرت هسته ای – بحران آزمون
 • قدرت انفجاری – پشت سر هم تست

جامع تست آمادگی جسمانی است که معمولا انجام شده توسط یک تناسب اندام و/یا پزشکی حرفه ای بدنسازی با استفاده از تجهیزات ویژه و تجهیزات اندازه گیری. این آزمون در بالا را می توان در خانه انجام می شود و شما دقت کافی به استفاده از به طور موثر در هر برنامه تناسب اندام.

اقدامات بدن

همراه با تناسب اندام خود را آزمایش شما می خواهید به مجموعه ای از اقدامات بدن. این خواهد بود شکایت کرد به عنوان با ارزش شاخص های عملکردی در حال پیشرفت است.طیف وسیعی از اقدامات شامل:

 • قاب بدن
 • وزن به قد
 • شاخص توده بدن [Body Fat]
 • ضربان قلب
 • فشار خون

سود واقعی از تکمیل این اقدامات و تست هر شش ماه یا بیشتر است که آن را به شما می دهد بازخورد به آنچه به عنوان مناطق از تناسب اندام خود برنامه شما نیاز به تغییر. بسیاری از ما مدت زمان محدود در دسترس برای ماندن در شکل و بنابراین شما می خواهید به اطمینان حاصل شود که تلاش های خود را درو خواهد کرد بهترین پاداش است.

علاوه بر این در ادامه به بازی های ورزشی در سال های بعد نیاز به یک مطلب جامع آموزش رویکرد است. در سال های اولیه زمانی که مفاصل ما آزادانه حرکت عضلات به خوبی شکل گرفته و تاندون ها انعطاف پذیر ما نیست پس به احتمال زیاد آسیب خودمان از حرکات طبیعی.

همانطور که سن, عضلات ما تمایل به کاهش در اندازه و قدرت کوتاه شدن تاندون ها و مفاصل حرکت کمتر آزادانه. این همه قرار دادن فشار اضافی بر روی بدن برای رسیدن به همان حرکات پس از آسیب بیشتر است.

اگر شما احساس اعتماد به نفس تعهد خود را اندازه گیری و آزمون یک حرفه ای به انجام یکی برای شما.

اکثر پزشکان را اندازه گیری وزن و ضربان قلب و فشار خون است. اما چند کامل انجام دهید ارزیابی فیزیکی مگر اینکه شما به طور خاص برای یکی بپرسید و در اکثر موارد, این بدان معنی است که مراجعه کننده به تشخیص پزشک.

سالن ورزش های محلی است که یک جای خوب برای به دست آوردن یک ارزیابی تناسب اندام. مدرسان تمام آموزش دیده برای تکمیل آزمایشات و در بسیاری از موارد باید یک درک بهتر از مرتبط حرکات بدن نسبت به بسیاری از پزشکان که بیشتر تمرکز بر آسیب شناسی.

برخی از تست های آمادگی جسمانی بهترین های انجام شده توسط حرفه ای ها به عنوان آنها را به شما نزدیک تر به محدودیت های اعمال. این مورد برای قلب-تست استرس. این تست یک فرم تهاجمی تر از 3 دقیقه آزمون مرحله اما به جای یک گام ساده آن را با استفاده از یک دستگاه ورزش مانند تردمیل یا دوچرخه ورزش و نوار قلب دستگاه است. پيشرونده است و حداکثر تست ورزش; شروع از سرعت راه رفتن و به تدریج افزایش سرعت. تکانه های الکتریکی از بافت قلب ثبت شده توسط الکترودهای سطحی مکان بر روی قفسه سینه دیوار. یک تست استرس مفید است برای تشخیص زود هنگام تغییرات در عملکرد قلب نشان می دهد بالقوه بیماری های قلبی.

قبل از انجام هر برنامه ورزشی جدید آن است که توصیه می شود به دنبال پزشکی ترخیص کالا از گمرک. همچنین مهم است به مطمئن شوید که شما گرم کافی است. گاهی گرم می توان یکپارچه به تست برنامه مانند استفاده از 3 دقیقه مرحله آزمون به عنوان یک گرم از بالا به پایین بدن انعطاف پذیری آزمون. Overstraining سرد یا هنوز عضلات برای بهتر نمره آزمون است و ضد تولیدی است و از ارزش بیشتری به شما را به یک درست نتیجه به جای تاکید بیش از حد احتمالا آسیب رساندن به یک.

جزئیات کامل از این اقدامات و آزمون را می توان در www.antiaging-wellness.com هنگامی که شما به اتمام این آزمون به شما خواهد شد بهتر مجهز به طراحی برنامه تناسب اندام. خواهد شد که موضوع مقاله بعدی ما

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *