آشنا به موسیقی می تواند کار شگفتی برای بارداری

[ad_1]

گوش دادن به موسیقی است. بارداری می تواند عاطفی استرس زا به علت تغییرات هورمونی و تغییرات فیزیکی که زنان تجربه در طول این زمان خاص. تغییرات روانی است که زنان تجربه می تواند منجر به اضطراب و ترس و نا امیدی است که می تواند عوارض جانبی در نوزاد خود. فقیر و الگوهای خواب می تواند به محدود کردن عملکرد کلی است که می تواند همراه با خطر بالاتر از نوزادان نارس و کم وزن هنگام تولد همراه با تاخیر نوزاد توسعه و منفی, مزاج در کودکان است. دارو درمانی در دوران بارداری برای کنترل استرس همواره خطرات ناشی از عوارض جانبی برای هر دو مادر و کودک, ساخت غیر فارماکولوژیک و مداخله یک جایگزین امن تر.

موسیقی همواره به عنوان یک شکل از درمان برای کاهش استرس و اضطراب با ترویج آرامش از طریق ایجاد یک محیط درمانی به صورت فیزیکی و عاطفی و معنوی. به عنوان اوایل به عنوان 555 پیش از میلاد شناخته شده یونانی فیلسوف و ریاضیدان به نام Pythagorus احساس کردم که موسیقی مهم درمانی در پزشکی برای حفظ سلامتی و اغلب موسیقی توصیه می شود برای حفظ هماهنگی و شفا در بدن است.

استرس می تواند اثر هیپوتالاموس هیپوفیز و آدرنال کورتکس برانگیختن سیستم عصبی سمپاتیک. موسیقی می تواند باعث هیپوفیز پاسخ با انتشار هورمون اندورفین که طبیعی مواد مخدر است که می تواند به تسکین درد. آن را تحریک تالاموس و لیمبیک مناطق از مغز تحریک احساسات خوب و احساسات. موسیقی نشان داده شده است به اثر فشار خون و ضربان قلب و تنفس همراه با تعادل عاطفی در بزرگسالان است.

بارداری و زايمان و مراقبت از نوزاد به احتمال زیاد مناطق به تکمیل و گسترش معمولی مراقبت های پزشکی با استفاده از درمان های جایگزین مانند موسیقی برای کاهش استرس و اضطراب و درد. موسیقی یافت شده است برای تحریک لذت پاسخ و منحرف کردن اذهان از درد زایمان. Sidorenko چاپ مقاله در سال 2000 نشان می دهد که موسیقی آرامش بهبود در زنان باردار با کاهش ضربان قلب و فشار خون و الگوهای تنفس و نبض. علاوه بر این وجود دارد که یک کاهش در نیاز از قاتلان درد و بهبود الگوی خواب و کاهش در تعداد زودرس و تولد. زنانی که گوش دادن به موسیقی در طول کار و تحویل به حال کاهش اضطراب و کاهش درد در طول زایمان برای هر دو واژينال و سزارين تحویل. آن را نیز برای کاهش زمان کار و کوتاه بستری در بیمارستان.

انتخاب موسیقی یافت شده است مهم برای موفقیت آن است. مفید ترین پاسخ زمانی رخ می دهد که موسیقی آشنا مطلوب و معنی دار است. براونینگ در کانادا انجام یک مطالعه نشان می دهد که موسیقی می تواند مکمل مهمی برای درد و مدیریت استرس در کار موسیقی انتخاب شد توسط مادر با تاکید بر قطعاتی که دارای معنی قابل توجهی برای هر دو مادر و شریک زندگی خود را. روزانه گوش دادن باید شروع سه ماهه سوم بارداری برای به دست آوردن آشنایی قبل از زايمان به امید ترویج مثبت پاسخ شرطی در کار است.

موسیقی نیز یافت شده است که به درمانی برای نوزادان است. مطالعات انجام شده بر روی نوزادان نارس و کم وزن هنگام تولد نوزادان را نشان داده و کوتاه بیمارستان از دست دادن وزن کمتر و کمتر آپنه قسمت هنگامی که ضبط موسیقی پخش شد در بخش مراقبت ويژه تنظیمات. (کازینو سال 1992 Stardley و مور 1995) یک مطالعه توسط کیت در سال 2009 نشان داد که کاهش قابل توجهی در فرکانس و مدت تسلی ناپذیر گریه در نوزادان به عنوان نتیجه موسیقی مداخله و همچنین بهبود ضربان قلب respirations اکسیژن اشباع و متوسط فشار شریانی. مطالعات دیگر نشان داد افزایش دور سر و کاهش ضربان قلب در نوزادان نارس در نوزاد مراقبت ويژه بين 28 و 32 هفته هنگام گوش دادن به موسیقی است. (کسیدی 2009)

یک نوزاد تازه متولد شده برگزیدگی برای مادری صوتی و همچنین به قطعات موسیقی که به آنها شده است در معرض در دوران جنینی نشان می دهد که جنین ممکن است یک ظرفیت برای یادگیری در دوران جنینی. (گرهارد 2000) اعتقاد بر این است که جنین می تواند بشنود اواخر بارداری. مطالعات از کانادا نشان داده اند که ضربان قلب را افزایش می دهد در پاسخ به برامس’ لالایی با شروع در هفته 28.

برخی از دستورالعمل های اضافی منتشر شده در مجله تغذیه در سال 2000 توسط جسمی و توسعه محیط زیست از خطر نوزاد مرکز مطالعه گروه در بخش مراقبت ويژه نوزادان صدا و متخصص بررسی پانل توصیه می کنند که:

1. زنان باردار جلوگیری از طولانی مدت قرار گرفتن در معرض فرکانس پایین سطح صدا (

[ad_2]

adminfasd1312

adminfasd1312

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.